Bohaterowie

Zacznijmy od tego dlaczego nie dodaję zdjęć bohaterów. Odpowiedź jest bardzo prosta. Nie wzorowałam się na żadnych aktorach czy aktorkach i nie chcę ograniczać waszej wyobraźni.

Charlotte Blue wesoła piętnastolatka, która niedawno dowiedziała się, że ma porozmawiać sobie z bogami i zapobiec wojnie z Voldemortem. Przyjęła to z całkowitym spokojem, zapewne myśląc wtedy o jedzeniu.
Huncwoci  przywoływani przez autorkę w chwilach, kiedy Carla potrzebuje pomocy i wsparcia osób z duża ilością testosteronu.
Lily Evans  pojawia się, kiedy trzeba przywołać pozostałych bohaterów do porządku i sprzedać im trochę rozumu i rozsądku.
Cassie Collins  tutaj warto zacytować słowa rok młodszego Puchona ,,Masz włosy w pięknym kolorze moczu z dużą ilością amoniaku”.
Keylie Collins w pierwszej wersji Kaylie Collins, jest siostrą bliźniaczką Cassie, ale bardzo się od niej różni.
Tobias Potter ojciec Jamesa, osoba spokojna, trudno wyprowadzić go z równowagi, nigdy nie podnosi głosu, jest życzliwy.
Agatha Potter  mama Jamesa, dobroduszna, życzliwa, miła, kochająca, pomocna i posiadająca wszystkie inne cechy, które powinna posiadać mama idealna.
Severus Snape  ślizgon przywoływany w momentach, kiedy huncwoci życzą sobie z niego ponabijać lub kiedy trzeba wyprowadzić z równowagi Lily. Od wieków ucieka przed szamponem, który bardzo staram się mu wcisnąć do ręki.
Lucjusz Malfoy  Jest tępy, niemiły. Charakteryzuje go głupota i idiotyzm. Jak widać jest nielubiany przez autorkę.
Crabbe patrz Lucjusz Malfoy.
Lea Donson  wesoła, pełna energii czternastoletnia Gryfonka, która jest na tyle naiwna, żeby wierzyć w głupie żarty huncwotów.

3 komentarze:

 1. Dobry!
  ,, Przyjęła to z całkowitym spokojem, zapewne myśląc wtedy o jedzeniu." Mam wrażenie, iż nie tylko Ty i ja mamy podobny tok rozumowania. Carla ♥
  Wpadłam z ciekawości i postanowiłam, że w najbliższym czasie postaram się przeczytać rozdziały, które dotychczas dodałaś i skomentować najnowszy. Poza tym, widzę, iż czeka mnie tutaj coś oryginalnego, więc tym bardziej zabieram się za czytanie!
  Wiecznie upierdliwa,
  Sophie Casterwill

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A cześć!
   Jedzenie życiem! Tą cechę Carla odziedziczyła po mnie :)
   Zapraszam, zapraszam. Pierwsze rozdziały są okropne, ale później jest już tylko lepiej :)
   Właśnie mi uświadomiłaś, że wypadałoby zaktualizować zakładkę bohaterowie.

   Usuń
 2. Komizm zawarty w opisie postaci jest prze-świe-tny. Wpływa on na pozytywny odbiór bohaterów, przez co na starcie zdobywają moją sympatię.
  I nawet „czarne owce” nie wydają się takie złe!
  Ogromny plus również za brak zdjęć bohaterów czy gifów, mających ich przedstawiać. Nie zniosłabym chyba setnego widoku Lily Evans przedstawionej za pomocą wizerunku aktorki Karen Gillan XDDDDD

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Lydia Land of Grafic